вівторок, 23 квітня 2024 р.

Всесвітній день книг та авторського права

 #День_в_календарі

Неоціненне значення книг, особливо рідною мовою, стає очевиднішим з кожним роком. І не лише тому, що книги – це вікно у світ розмаїття культури і традицій, душевних переживань людини, міст у часі й просторі, можливість для дорослих читачів покращити навички володіння рідною мовою, а дітей – поповнити свій словниковий запас. Це також втілення у творчості національної ідеї, велика зброя проти ворогів, які зазіхають на нашу національну ідентичність, духовність, історичну пам’ять і, зрештою, навіть території.
З нагоди Всесвітнього дня книг та авторського права вітаємо письменників, поетів, публіцистів,прозаїків, усіх тих, для кого письменство стало професією чи справою життя. Не можемо оминути увагою й представників пов’язаних із книгою професій – видавців, редакторів і перекладачів, які популяризують літературну спадщину, забезпечують можливість знайомства з новими творіннями і поширюють ідеї.
Зичимо усім натхнення, процвітання, цікавих задумів, вдячних читачів та великих тиражів.
А решті – бажаємо відсвяткувати цей день, придбавши книжку і підтримавши українського видавця. Змініть сьогодні перегляд телевізора чи гаджету на читання. І нехай це стане хорошою звичкою. Побільше усім цікавих книжок і захопливого читання!

Немає коментарів:

Дописати коментар